Trumpa prietrankos dienoraščių apžvalga.

                                1 dalis.

 Rachel Renee Russell knyga „Prietrankos dienoraštis“ pasakoja keturiolikmetės Nikės kasdienius nuotykius. Nikė nėra labai populiari... na gerai, visai nepopuliari tarp savo bendraamžių... Tėčiui pradėjus dirbti naujame darbe, mergaitė ima lankyti privačią mokyklą. Šis pokytis turėtų Nikei suteikti daug laimės... tik ar taip iš tiesų nutiks?

Netikėtai pačiai sau Nikė ima rašyti dienoraštį, kurį pati ir iliustruoja, nes piešti ji be galo mėgsta. Dienoraštyje mergaitė atskleidžia visą savo kasdienybę. Kartais su šypsena, kartais labai rimtai rašo apie draugystę, meilę, populiarumą, santykius šeimoje.

Rachel Renėė Russell knygų serija Prietrankos dienoraštis sulaukė didžiulio pasisekimo tarp paauglių visame pasaulyje. Ji jau išversta į 17 kalbų ir lyginama su „Nevykėlio dienoraščiu“ ir „Princesės dienoraščiu“.

 

Jei nori pavartyti knygą spausk čia.


                                          2 dalis.

Kokios sąlygos būtinos, kad vakarėlis garantuotai virstų katastrofa? Pirma, išvenk pakvietimo į šimtmečio vakarėlį. Antra, surenk vakarėlį pati, kartu su didžiausiomis mokyklos prietrankomis. Ir trečia,- jei atrodo, kad vakarėlis netyčia gali nusisekti, pasikviesk į jį:

a) savo geriausių draugių ir

b) savo didžiausią meilę, tada

c) elkis kaip didžiulė žiurkė per tavo sesers gimkę, viską gerai suplak ir lauk stebuklo.

 Antroji Nikės nuotykių knyga: dar beprotiškesnė, dar šmaikštesnė, dar geresnė.

 

 Jei nori pavartyti knygą spausk čia.


 

                                      3 dalis.

 Tai trečioji „Prietrankos dienoraščio“ knyga.

Nikės mokykloje rengiamas talentų šou. Nikė nori būtinai jame dalyvauti.

Pirmiausia ji nutaria suburti muzikos grupę, kurią sudaro Nikė, Chloja, Zojė, Brendonas, Violeta, Teodoras ir Markas. Grupė turėtų būti tiesiog pasaka, o ji kaip dainininkė -visus nustebinti.  Bet „kelyje į žvaigždes“ kartais atsiranda kliūčių...

Knygos autorė Rachel Renée Russell linki nebijoti paleisti ir jumyse glūdinčią Prietranką...


Jei nori pavartyti knygą spausk čia.

                                               4 dalis.

Šmaikščiosios Prietrankos dienoraščio herojės Nikės šioje dalyje laukia nemenki išbandymai... ant ledo, meilės reikaluose ir gelbstint beglobius „Pūkuotus bičiulius“. Tik dėl jų Nikė ryžtasi atsistoti ant pačiūžų ir nušluostyti nosį Makenzei.


Jei nori pavartyti knygą spausk čia.